Adana'dan Bir Bumerang Geçti

Ay neresinden başlasam da nasıl yazsam?

Bumerang ekibinin Adana'ya geleceğini duyunca hem çok sevindim hem de çok heyecanlandım ve hemen katılım için gerekli olan adımları yerine getirdim.

28 Mayıs Çarşamba akşamı ise işten çıkıp koşa koşa etkinliğe katıldım. Etkinlik Adana'nın gözde mekanlarından olan, bizim de dostlarımızla beraber sıklıkla ve keyifle gittiğimiz Maki Restoran'da gerçekleşti. Bu benim için ayrıca bir memnuniyet sebebi oldu. Zira etkinlik esnasında hiç acımadan, diyet falan da düşünmeden Maki'nin special yemeklerinden olan Mini Hamburger'ini de afiyetle yedim :)

Etkinliğin bir diğer sponsoru ise Mix Mondial idi. Sayelerinde birbirinden leziz kokteyller deneme fırsatı bulduk. Tabii ben gece Duru ile ilgilenmem gerekebilir diye bazılarına kedinin ciğere baktığı gibi bakmakla kaldım. Ama içtiğim iki ayrı kokteylin de tadı hala damağımda. Zaten içinde Smirnoff olan bir şeyi sevmemek mümkün mü benim için bilemiyorum:) Kocam sağolsun damarıma işledi Smirnoff aşkını :)

Birbirinden leziz kokteyller :)


Gecenin en güzel yanı hiç şüphesiz katılımcılardı. Başta Bumerang Ekibi'nden Sevgili Hilal Meriç ve Ahmet Erten olmak üzere diğer Adana'lı bloggerlar ile tanışmaktan inanılmaz mutluluk duydum. Bol kahkahalı ve hararetli sohbetler ile sağlam dostlukların da ilk adımları atılmış oldu bana kalırsa.

Yine mi güzeliz acaba? :)


Geceye katılan arkadaşlarımın blog adreslerini tek tek not aldım. Buradan sizinle paylaşıyorum zira her biri gerçekten takip edilesi postlar yayınlıyorlar. Şimdiden onlardan çok şey öğrendiğimi söyleyebilirim. Umarım en kısa zamanda yeniden biraraya geliriz.http://www.haberbuyuk.com/

http://www.erkanselek.com/


http://misspoine.blogspot.com.tr/


http://cocugumlaeglenirken.blogspot.com/


http://bogurtlenlim.blogspot.com.tr/


http://www.siyasetadana.com/


http://bokbocekleri.blogspot.com/


Sevgiyle ve takipte kalın :)